На батьківщині Тараса Шевченка відкрито виставку робіт Івана Марчука

За інформацією департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 9 березня 2019 року у всіх куточках світу святкували 205 річницю з дня народження Кобзаря. А в селі Шевченкове, на його батьківщині, саме цього дня виповнилося 80 років літературно-меморіальному музею Тараса Шевченка. Того дня до Тарасової Керелівки їхали шанувальники його творчості чи не з усієї країни аби вклонитися могилам батьків Кобзаря, покласти квіти до пам’ятників поета, пройтися залами музею та насолодитися красою Шевченкового краю.
На батьківщині Тараса Шевченка відкрито виставку робіт Івана Марчука

У фойє літературно-меморіального музею розгорнуто виставку художніх робіт народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Івана Степановича Марчука. У його доробку понад 5 000 робіт. А ім’я митця у числі сотні геніїв світу.

Саме в день народження Кобзаря відбулося офіційне відкриття «Шевченкіани Івана Марчука». Родзинкою заходу була присутність самого автора, який дуже тішився результатом виставки та спілкуванням з працівниками заповідника, земляками Тараса Григоровича та відвідувачами, які мали за честь сфотографуватися з відомим художником та отримати в дарунок каталог його робіт з автографом.
11.03.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter