У Краєзнавчому музеї відкрито виставку черкаських книжкових видань

До 65-річчя утворення Черкаської області, за підтримки Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації, в обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку книжкових видань.

У виставкових вітринах представлені найцікавіші черкаські видання, що побачили світ за останнє десятиріччя.
У Краєзнавчому музеї відкрито виставку черкаських книжкових видань

Черкаська земля завжди була щедрою на талановитих людей. Чимало їх трудиться на літературній та краєзнавчій ниві нашого краю. Кожного року митці художнього слова змагаються за почесне право знайти свого читача та здобути його визнання.

Для задоволення потреб найвибагливіших поціновувачів різноманітних літературних жанрів, популяризації сучасної української літератури, зокрема, черкаських авторів, у 2004 році було утворено експертну раду Черкаської обласної державної адміністрації з питань розвитку книговидавничої справи. Основною її метою є сприяння виданню суспільно-необхідної літератури. Експертна рада є консультативно-дорадчим органом при облдержадміністрації, завданням якого є визначення переліку авторів і творів, що пропонуються до видання в межах Програми розвитку інформаційного простору Черкаської області.
06.02.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter