24-річна жителька Черкас Оксана Дуплій розмалювала власний гараж

24-річна жителька Черкас  Оксана Дуплій розмалювала власний гаражЗа інформацією Черкасько міської ради, 24-річна жителька Черкас Оксана Дуплій розмалювала стіну власного гаража на вулиці, де вона проживає. Надихнув її на це перегляд фотографій на Офіційній сторінці «Черкаси» «ВКонтакті» про розмальовані під’їзди, гаражі та бойлерні.

— Подружка якось подарувала мені фарби. Вони довгий час лежали без діла і за рік-два стали б непридатними для використання. Тому вирішила намалювати малюнок на гаражі. Тему моря обрала не випадково. Просто мрію поїхати на море і відпочити, — розповіла Оксана Дуплій.
Про проект стріт-арту «Прикрасимо рідне місто», який кілька місяців тому стартував у Черкасах, вона чула, проте фото більшості робіт бачила лише в Інтернеті. За спеціальністю Оксана соціальний педагог. Щоправда, у дитинстві ходила до Художньої школи. Загалом Оксана творча особистість – пише вірші, прозу, малює.
Яхту в нічному морі вона зобразила на власному гаражі. Працювала майже шість годин. Малюнок люди можуть бачити з вулиці. Зізнається, що дехто зупиняється, щоб роздивитися. Каже, що готова долучитися до проекту стріт-арту «Прикрасимо рідне місто» і взагалі підтримує такі ініціативи.
22.11.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter