24 листопада державні мовники вшанують пам'ять жертв голодоморів

24 листопада державні мовники вшанують пам'ять жертв голодоморів24 листопада в Україні відзначатиметься День пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій. З огляду на це державні телерадіокомпанії внесли зміни до своїх сіток мовлення.
У цей день державні мовники утримаються від трансляції комедійних фільмів та передач розважального характеру. Натомість в ефірі державних ТРК демонструватимуться тематичні програми та фільми, присвячені вшануванню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.
Зокрема, на всіх телеканалах Національної телекомпанії України – Першому національному, "Першому Ukraine" та "Першому T2" – буде розміщено стилізований логотип з символікою голодоморів. В ефірі Першого протягом дня буде показано серію міжпрограмних роликів, присвячених Дню пам’яті жертв голодоморів. З приводу трагедії 1932-1933 років висловляться Блаженніший Любомир (Гузар), Левко Лук’яненко, Михайло Резникович, Сергій Квіт, Іван Драч, Мирослав Попович, Василь Шкляр, Андрій Пальчевський, Оксана Забужко, Ніна Матвієнко.
Національна телекомпанія України започаткує в цей день нову традицію – хвилину мовчання з 19:32 до 19:33, що символізуватиме роки найстрашнішої трагедії в історії українського народу – голодомору 1932-1933 років. У цю хвилину в ефірі Першого національного, супутникового каналу "Перший Ukraine" та цифрового телеканалу "Перший Т2" буде перервано трансляцію класичної музики із Національної філармонії України.
НТКУ закликає всі українські теле- та радіоканали, громадян України та світове українство підтримати цю ініціативу.
Також усі телеканали Національної телекомпанії України долучаться до Всеукраїнської хвилини мовчання о 16:00, повідомляє Урядовий портал..

День пам’яті жертв голодомору відзначається кожної четвертої суботи листопада.
20.11.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter