У Черкасах письменник Артем Чапай представив свою книжку «The Ukraine»

У Черкасах письменник Артем Чапай представив свою книжку «The Ukraine»За інформацією Департаменту культури та зв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 20 листопада у Черкасах відбулася презентація книги «The Ukraine», якій передувала влаштована командою «Книжкового маестро» творча зустріч з її автором, Антоном Водяним, відомим під літературним псевдонімом Артем Чапай.

Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднуються з досвідом подорожнього.
22.11.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter