У Черкасах відбувся концерт японського музиканта Оно Кейшьо

У Черкасах відбувся унікальний концерт японського музиканта Оно Кейшьо. Про це інформують у міськраді Черкас.

У Черкасах відбувся концерт японського музиканта Оно Кейшьо

акий культурно - мистецький проект в сфері обміну музичними культурами України та Японії відбувся в рамках співпраці міської влади Черкас з Посольством Японії в Україні.

Як розповів Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хопіно Юічі, Черкаси перше місто в Україні, куди з концертом завітав музикант Оно Кейшьо, який виконує рок-музику на традиційному японському інструменті «шямісен» під акомпанемент роялю.

Наступним і завершальним містом, де виступить Оно Койшьо, стане Київ.

Почесний гість подякував керівництву міста та всім містянам, які завітали на концерт, за гостинний прийом та приязну атмосферу. А також висловив сподівання, що часточка японської культури та мистецтва лишиться в серцях присутніх.

Нагадаємо:

Цьогоріч наприкінці травня Черкаси відвідав Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі. Під час зустрічі з міським головою та його заступниками пан Секретар відзначив надзвичайну красу нашого міста, особливо в частині зелених насаджень, порівнявши його зі своїм рідним містом, яке носить титул "лісової столиці" Японії.

Міський голова висловив щиру подяку Посольству Японії в Україні за надану можливість Черкасам взяти участь у проекті "Висадження сакур". Завдяки цьому у містіу Долині Троянд з'явилася ще одна роздинка, яка символізує дружбу між японським та українським народами, – алея сакур

Також гості з Японії прочитали лекцію в Першій міській гімназії та ознайомили учнів з програмами стажування в Японії.
20.11.2018 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter