Черкаські науковці видали «Путівник стежками дитинства Тараса Шевченка»

Черкаські науковці видали «Путівник стежками дитинства Тараса Шевченка»За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, в Національному заповіднику "Батьківщина Тараса Шевченка" сталася приємна подія. На світ з'явилася маленька книжечка «Путівник стежками дитинства Тараса Шевченка», яка містить в собі масу надзвичайно цінної, пізнавальної інформації для шанувальників творчості Кобзаря.

Над матеріалом для путівника працювали науковці заповідника: Бондаренко О.А., Шевченко Л.М., Метик Л.І., Старусєва В.С., Дмитренко О.І. Вичерпна текстова інформація, влучна поезія, ретельно відібрані фото пам’яток у різні пори року, щоб якомога краще розкрити красу, велич та значущість місць, в яких пройшли дитячі роки Тараса Шевченка. Редактор тексту Молокова Т.І.

Робота видана у видавництві «Брама-Україна» м. Черкаси. Олександр Миколайович Третяков неодноразово бував на батьківщині Тараса Шевченка, як фотохудожник і окрім макетування, долучився ще і вдалими фото краєвидів пам’яток історії та культури.

В путівнику ви також знайдете відповіді на питання, де можна зупинитись на декілька днів, посмакувати страви справжньої української кухні, адже на зворотній сторінці міститься інформація про адреси гостинності земляків Кобзаря.
23.10.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter