У Черкасах проведено тренінг «Стратегічне планування та фандрейзинг для громадських організацій культурного спрямування»

19-го жовтня відбувся перший тренінг «Стратегічне планування та фандрейзинг для громадських організацій культурного спрямування», в рамках проекту «Літературно-видавничий ландшафт Черкащини: вчимося, досліджуємо, змінюємо».

У дружній та доброзичливій атмосфері відбувалось навчання ініціативних, творчих та натхненних культурними ідеями 18-ти учасників. Тренери Юка Красюк та Світлана Лисенко, провели теоретичне навчання та закріпили знання у групових практичних вправах.
У Черкасах проведено тренінг «Стратегічне планування та фандрейзинг для громадських організацій культурного спрямування»

«Хочу відмітити позитивну жадібність до нових знань у аудиторії.

Практично всі учасники активно працювали, не втрачали цікавості до предмету усі сім годин напружених занять. Адже тренінги корисні тільки тим, хто дійсно бажає розвиватися. Вони лише трамплін для більш глибокого вивчення предмету та самовдосконалення», - зазначила Юка Красюк, сертифікований тренер й керівник проекту.

Під час навчальних сесій тренери відверто говорили про труднощі та перспективи, ділилися своїм багатим досвідом та розповідали про кроки, які необхідно робити, щоб зміцнити свою громадську організацію, згуртувати її членів, як знайти симпатиків та спонсорів, котрі допоможуть втілити ідею.

«Цей тренінг для мене був дуже корисний, бо я творча особистість і не дуже практична. Тут я дізналася як правильно планувати та спілкуватись з організаціями, як вміти подати себе, знайти підтримку в державних та інших установах – це дуже-дуже важливо для творчої особистості. Адже часто нас «розпирає» від багатьох ідей і ми з цим скарбом носимося, але не знаємо, як об’єднатися, по яким доріжкам ходити, щоб його реально донести до споживачів нашої творчості. Я просто у захваті від обох спікерів і я їм дуже вдячна за нові знання», - поділилась враженнями від заходу одна з учасниць, дитяча письменниця Анна Григорович.

Загальна дружня атмосфера на тренінгу сприяла не тільки цікавій роботі, а й розкрила кожного з учасників, які були надзвичайно активними та вбирали в себе цінну для них інформацію. Знайшовся час і для відповідей на питання.
У Черкасах проведено тренінг «Стратегічне планування та фандрейзинг для громадських організацій культурного спрямування»

«Треба розуміти, що культурні ініціативи завжди потребували підтримки суспільства. Просити допомоги та отримувати її для втілення корисних для розвитку суспільства ідей абсолютно нормальний сценарій для громадських організацій, ініціатив та окремих митців. Головне – робити це професійно. Зараз ми живемо у той час, коли треба вміти не тільки створювати мистецький продукт чи генерувати ідеї, а й знати команду однодумців, з котрою торувати шляхи до втілення цих ідей, донесення продукту до широкого загалу», - зазначила тренер Світлана Лисенко, відповідаючи на питання учасників тренінгу.

Нагадаємо, що проект «Літературно-видавничий ландшафт Черкащини: вчимося, досліджуємо, змінюємо» проводить опитування і вивчає культурні смаки регіону.
22.10.2018 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter