У Черкасах визначили лауреатів обласної премії імені Порфирія Демуцького

У Черкасах визначили лауреатів обласної премії імені Порфирія Демуцького Як інформують у департаменті культури та взаємозв'язків з громаадськістю Черкаської ОДА, в Черкаській обласній дитячій бібліотеці відбулось засідання конкурсної комісії на здобуття обласної премії імені Порфирія Демуцького під головуванням першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, депутата обласної ради та голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Доманського та директора Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Шабатіна.

Премія заснована в 2004 році обласною радою разом з обласною державною адміністрацією з метою підтримки аматорського мистецтва Черкащини, унікальних надбань народної пісенної творчості, їх розвитку та процвітання.

Премія присуджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації на підставі рішення конкурсної комісії.

На розгляд комісії подавались різні колективи області. Для того, щоб члени комісії могли повністю оцінити весь спектр творчості колективів, вони подали свої роботи у аудіо та відео носіях.

Отже, за результатами таємного голосування у номінації кращі аматорські народні хори було обрано переможцем Народний аматорський хор Перервинського сільського будинку культури Драбівського району.

Переможцями у номінації вокальні ансамблі та ансамблі малих форм найкращим на думку комісії став народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Жашківчанка».

Найкращим народним аматорським фольклорним колектив було обрано «Берегиню» Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

А також, на думку комісії, найкращим композитором – справжнім віртуозом своєї справи - є Петро Петрович Отвиновський, керівник народного аматорського хору Драбівського районного Центру культури і дозвілля.
01.10.2018 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter