У Каневі Тулуб і Кулиняк обмінялися ритуальними шевченківськими реверансами

У Каневі Тулуб і Кулиняк обмінялися ритуальними шевченківськими реверансамиМіністерство культури України та Черкаська облдержадміністрація об’єднають зусилля у підготовці до Шевченківських днів – про це йшлося на нараді в Каневі за участю міністра культури України Михайла Кулиняка.
Разом із Михайлом Кулиняком, його першим заступником Юрієм Богуцьким, віце-президентом Національної спілки архітекторів України Ларисою Скорик і головою Державної служби з питань національної культури та спадщини Міністерства культури України Андрієм Вінграновським обласна влада Черкащини проаналізувала підготовку заходів до 198-ї та 200-ї річниць від дня народження Т.Г.Шевченка.
«До цих важливих дат залишилося зовсім мало часу, і ми маємо вже сьогодні дивитись у завтрашній день!» – зазначив Сергій Тулуб. За його словами, лише сам факт, що «Кобзар» перекладено 40 мовами – привід для залучення до заходів із вшанування Т.Шевченка світової спільноти. А надто, якщо вона сама виявляє ініціативу в цьому питанні.
З такою думкою погодився і Міністр культури: «З роками увага до генія Тараса Шевченка не послаблюється, а навпаки – стає актуальнішою. Сучасне життя просто вимагає об’єднати всі «Шевченківські місця» в одне ціле для того, щоб була налагоджена комунікація. А це натомість допоможе віддати належне Шевченкові і вирішити багато проблем».
Як зауважив генеральний директор Шевченківського національного заповідника Василь Коломієць: «Зробленого за 2 роки, Канів не бачив десятки років. Лише торік експозиція музею поповнилась 2 200 експонатами й 11 виставковими вітринами, а загалом вже має 64 000 експонатів. І розширення експозиції не припиняється!».
13.02.2012 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter