На прохання батьків вбитого Апеляційний суд Черкаської області присудив убивці...5 років умовно

Апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції та призначив Іллі Новікову покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Іспитовий термін 2 роки. Про це із зали суду повідомляє кореспондент “Інфоміст”.
На прохання батьків вбитого Апеляційний суд Черкаської області присудив убивці...5 років умовно

Після озвучених заяв батьків вбитого Сергія Бондаренка щодо клопотання про звільнення Новікова від покарання судді Апеляційного суду зробили технічну перерву. Після чого судді розглянули той факт, що у справі є ще один потерпілий – брат вбитого Сергія Бондаренка, який тривалий час перебуває за кордоном.

Заяву за сина підписали батьки. Нагадаємо, що заяву про розгляд справи без його участі брат вбитого підписав попередньо, тож суд продовжив засідання та розгляд справи. Разом із тим прокуратура у ході засідання подала клопотання про зміну запобіжного заходу для Новікова на тримання під вартою, оскільки є відео, де Ілля був у барі, чим порушив вимоги домашнього арешту.

Судді перейшли до судових дебатів.

Адвокат Новікова просить присудити Іллі вирок за Ст. 119 ККУ та не позбавляти волі обвинуваченого.

Батьки Бондаренка думки не змінили та просять не позбавляти волі Новікова. Тоді як адвокат потерпілих вважає правомірним вирок суду першої інстанції та обвинувачення за Ст. 121 ККУ.

У свою чергу прокурори вважають, що враховуючи обставини та тяжкість наслідків, способу вчинення праворушення, запропонована адвокатом міра покарання надто м’яка. Та просять не 8 років позбавлення волі, як ухвалив суд попередньої інстанці, а 10 років, та розглянути клопотання про обрання міри запобіжного заходу тримання під вартою.

У підсумку вирок Соснівського райсуду Апеляційний суд змінив в частині кваліфікації та призначив обвинувачееня за ч. 1 ст. 119. Покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Іспитовий термін 2 роки.

Нагадаємо, батьки вбитого біля клубу подали заяви про відсутність претензій.
08.08.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter