У конкурсній програмі Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» братимуть участь 26 фільмів

26 фільмів українського та зарубіжного виробництва боротимуться за перемогу у конкурсі від Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот», що стартує у Черкасах уже 16 серпня. Так завершився відбір стрічок короткого метра, який тривав понад два місяці. Про це на прес-конференції розповіли учасники організаційного комітету фестивалю «КіноШот».
У конкурсній програмі Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» братимуть участь 26 фільмів

– Прийом заявок на конкурс тривав майже три місяці. Цьогоріч ми ускладнили умови, за якими відбувався прийом робіт до конкурсу. Так ми змогли уникнути великої кількості неякісних фільмів, які б доводилося б переглядати відбірковій комісії, – говорить програмний директор фестивалю Олександр Гусєв. – Самі ж фільми на чолі зі мною відбирали разом кращі діячки культури й кіномистецтва. Це Олена Миколаївна Чередниченко – журналіст, ініціатор і керівник проекту «Українське кіно на Донбасі», а також креативний директор проекту з творчої освіти для дітей «Жовтий Автобус»; та Ірина Татаренко – журналіст, головний редактор Panorama (бортовий журнал МАУ).

Відтак, до участі у конкурсі від Черкаського фестивалю короткометражного кіно відібрали 9 українських фільмів, які увійшли в національну програму, 10 фільмів анімаційної програми (виробництва країн Угорщини, Великобританії, Китаю, України) та 7 стрічок, які сформували міжнародну програму. Туди увійшли фільми з таких країн, як Білорусь, Німеччина, Киргизстан, Індія, Бельгія, Великобританія.

Водночас «КіноШот» відбуватиметься у кількох локаціях. Традиційно – Долина Троянд зустрічатиме покази національної програми, також там відбудеться закриття фестивалю. А другою локацією, завдяки співпраці з міською владою, вдалося обрати кінотеатр «Україна».

– Цей фестиваль є родзинкою нашого міста. Він приваблює до Черкас і гостей з багатьох інших міст України. Саме тому місто допомагає в закритті багатьох організаційних і фінансових питань.
07.08.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter