17-19 серпня в Каневі проходитиме III Міжнародний кінофестиваль імені Юрія Іллєнка

17-19 серпня в Каневі проходитиме III Міжнародний кінофестиваль імені Юрія ІллєнкаЗа інформацією оргкомітету, в Каневі з 17 по 19 серпня 2018 року відбудеться ІІІ Канівський Міжнародний Кінофестиваль імені Юрія Іллєнка.

Третій рік поспіль цей захід проводиться з метою привернути увагу українців до самобутніх цінностей культурно-історичної спадщини Канівщини, популяризувати творчі роботи митців у галузі кіно, розвитку і популяризації кіномистецтва, пошуку нових композиційних та сюжетних творчих рішень та обміну професійним досвідом у галузі кіномистецтва.

До участі допускаються фільми будь-якої жанрової спрямованості і хронометражу (короткий метр до 25 хв., повний метр до 90 хв.) виробництва не раніше як за два календарних роки до проведення кінофестивалю. Для іншомовних фільмів обов’язкові субтитри українською мовою.

У позаконкурсній програмі допускаються фільми різних видів і жанрів, зняті не раніше як за чотири календарних роки до проведення кінофестивалю.

До участі у кінофестивалі не допускаються фільми, що були створені на замовлення, є звітом про діяльність проектів або організацій, становлять складову частину громадської пропаганди або обслуговують мету будь якої кампанії, створені для лобіювання та рекламування політичних або комерційних інтересів, виконують інструктивну або дидактичну функцію.

Участь фільмів у інших кінофестивалях не виключає їх участі у Канівському Міжнародному кінофестивалі.

Прийом фільмів здійснює відбіркова комісія, яку щорічно призначає оргкомітет кінофестивалю.
27.07.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter