У холі Черкаського Будинку рад діє виставка, присвячена національним природничім паркам України

Неповторні та ефективні національні природничі парки України представили на інформаційній виставці у Черкасах. Як інформують у Черкаській ОДА, вона діє у холі Будинку рад. В експозиції на 22 банерах – інформація про 10 національно-природничих та однин біосферний парків України.

Виставка спрямована на популяризацію ідеї заповідання територій та створення національних природних парків. Матеріали підготували у Міністерстві екології та природних ресурсів України. Загалом на території України налічується більше 40 національних природних парків, повідомила заступник начальника Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Людмила Довга.
У холі Черкаського Будинку рад діє виставка, присвячена національним природничім паркам України

– Національний природний парк – це природоохоронна, рекреаційна, культурно-освітня, науково-дослідна установа загальнодержавного значення, діяльність якої спрямована на охорону навколишнього природного середовища, біологічного ландшафтного різноманіття, – каже Людмила Володимирівна. – Така категорія заповідності дозволяє разом із збереженням природної цінності територій розвивати рекреаційну та туристичну діяльність.

Ідея виставки виникла під час фестивалю Nескореної Nації «Холодний Яр», розповідає голова громадської ініціативи «Науково-освітній центр «Еко Стиль» Ольга Галушко. Хоча задум виношували давно. Черкаська область стала першою, де відкрилася виставка. Міністерство екології та природних ресурсів планує розміщення цієї виставки й в інших областях України.
24.07.2018 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter