Фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» шукає партнерів

16–19 серпня у Черкасах відбудеться фестиваль короткометражного кіно «КіноШот». Захід потішить поціновувачів мистецтва кіно вже втретє національними й іноземними фільмами та анімацією короткого жанру, позаконкурсною програмою соціальної тематики та незвичними майстер-класами, на яких навчать дорослих і дітей робити власне кіно. Проте, щоб усе це відбулося на найвищому рівні для міста й гостей з України і не тільки, організаторам потрібна підтримка, тож «КіноШот» шукає партнерів, які здатні підтримати проект, а це може зробити майже кожен.
Фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» шукає партнерів

– Фестиваль ще торік перестав бути містечковим. Участь у «КіноШоті» брали фільми з усієї України, а також з інших країн, до Черкас приїжджали визначні діячі кіномистецтва, режисери та відомі критики, – зазначає голова організаційного комітету Вікторія Лаврентьєва. – Торік ми заледве заручилися підтримкою області, міста й небайдужих до кіно меценатів, але й того вистачило не на всі потреби фестивалю. Тому цьогоріч ми запрошуємо стати партнерами всіх, хто любить кіно, кому цікава ініціатива інтелектуального розвитку й хто просто небайдужий до подій, які відбуваються у рідному місті. Так ми запустили збір коштів для проведення фестивалю на платформі «Велика Ідея» і просимо всіх нас підтримати.

Так, на думку організаторів, кожен зможе долучитися до організації фестивалю і, до всього, отримати за це невеличкі, але приємні подарунки.

Фестиваль має велику програму, яка включає покази короткометражних фільмів різноманітної тематики, створених в Україні та за її межами, майстер-класи та лекції відповідного спрямування, зустрічі з цікавими й відомими особистостями кіноіндустрії, дискусії з режисерами, знайомства містян із творчим доробком інших фестивалів України та ін. Окрім конкурсної програми, цьогоріч фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» планує в позаконкурсній програмі показати кращі українські короткометражки минулих років, фільми на підтримку Олега Сенцова та привернення уваги до проблеми політичних в'язнів, а також фільми, зняті дітьми в зоні АТО.
02.07.2018 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter