На Черкаському драмтеатрі увімкнули LED-підсвітку

Як інформують у Черкаській ОДА, обласний музично-драматичний театр засяяв. До Дня Конституції тут увімкнули LED-підсвітку. Діятиме вона щодня, каже заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

На Черкаському драмтеатрі увімкнули LED-підсвітку


Це не єдине сучасне рішення, яке використали при ремонті театру, додає посадовець. На меті – створити тут молодіжний арт-простір. Допоки ж у театрі завершують інші опоряджувальні ремонтні роботи. Вони тривають досить жваво. Щодня на об’єкті працює понад 50 ремонтників. Вже готові приміщення санвузлів, незабаром розпочнуть фарбувати третій та другий поверхи.

– Зараз з театром відбулася низка змін на краще, – каже Сергій Овчаренко. – І кожен уже може на власні очі це побачити. Сьогодні увімкнули тут LED-підсвітку. Вона ж буде прикрашати і внутрішні приміщення згодом. Працюючи над проектом реконструкції, ми мали на меті зробити його насамперед інноваційним. Щоб він був сучасним, цікавим для молоді. Крім того, хотіли зробити обласний театр своєрідним арт-простором, майданчиком для творчості, й не тільки театральної. І, певен, з цим завданням ми впоралися. Маємо на меті театр «здати», аби він уже наприкінці року приймав глядачів. Зараз жодних перепон для цього немає.
На Черкаському драмтеатрі увімкнули LED-підсвітку

Область вже отримала останній 12-мільйонний транш з ДФРР на завершення остаточних ремонтних робіт. 10 % до суми спрямували з обласного бюджету за співфінансуванням.
02.07.2018 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter