У черкаській Долині троянд пройшов етнофестиваль "Трипільські зорі"

23-24 червня у Черкасах унікальний етнічний фестиваль вдев’яте запалив Трипільські Зорі в Долині троянд.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, не зважаючи на примхи погоди, шанувальники ентно-фестивалю «Трипільські зорі» упродовж двох днів мали нагоду знайти собі заняття до душі: пробували свої сили в мистецтві гончарства, створення ляльок-мотанок, розпису хною, брали участь у захопливих конкурсах і вікторинах, слухали оповіді гурту «Фолькнери» про веломандри та дізнавалися про роль жінки в Трипільській культурі під час лекцій, милувалися авторською колекцією віночків «Магія квітів» від Лесі Побиванець, купували хенд-мейд вироби майстрів зі всієї країни на згадку, танцювали і підспівували музичним гуртам, які виступали на головній сцені, зустрічалися з друзями та знаходили нових знайомих.
У черкаській Долині троянд пройшов етнофестиваль "Трипільські зорі"

– Загалом фестиваль «Трипільські Зорі» несе патріотично-виховну місію. Гості заходу можуть побувати на пізнавальних лекціях, а дітки залюбки відвідують цікаві майстер-класи з народного декоративно-прикладного мистецтва, – зазначає організаторка фестивалю «Трипільські Зор» Інна Шмігіровська. – Передусім, ми прагнемо, аби молоде покоління було ближче до землі, пізнавало своє коріння, розвивалося, думало.

Етно-фестиваль «Трипільські зорі» потішив відвідувачів музичним наповненням, який вражав розмаїттям виступів талановитих музикантів, серед яких: синтез-фолк-рок гурт «ЯРРА», команда «The Doox», «Євшан-зілля», «MniShek», «Фолькнери», «Буднітай», «Flatcher», «Супер-8», «Jam Bubble Band», Астарта & Діля, «Go-A» та інші.
25.06.2018 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter