9 червня в Кам'янці відбудеться музичний фестиваль Kamianka Music Fest

Як інформують у Черкаському прес-клубі, кам’янська ОТГ організовує велике культурне шоу, гості якого почують кращі зразки світового мистецтва.
9 червня в Кам'янці відбудеться музичний фестиваль Kamianka Music Fest

- Новий музичний фестиваль Kamianka Music Fest, що вперше проходитиме в нашому місті, покликаний долучити кожного до культурної спадщини, відчути дух нашого минулого та полинути у атмосферу класичної музики, - констатує голова Кам’янської міської ради Володимир Тірон. – Ми очікуємо багато гостей – зі всієї України. Фестиваль відбудеться 9 червня у парку ім. Декабристів, де спеціально буде споруджено нову сцену. Як відомо, Кам’янка славетна своїм минулим – а це Чайковський, Пушкін, декабристи. І у рамках фестивалю на відвідувачів очікують екскурсійні тури відомими місцями Кам’янки (музей Пушкіна та Чайковського, Зелений будинок, Грот, Тясминський каньйон та ін.), виставки та майстер класи, концертна програма із кращих зразків світової класики.

Захід буде реалізовано у партнерстві з Центром культурних ініціатив Responsible Future та Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону.
05.06.2018 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter