У Каневі презентували портрет Шевченка, викладений з фотографій всіх пам'ятників поету в Україні

За інформацією Канівського міськвідділу культури, з нагоди 157 річниці перепоховання Т. Г. Шевченка Державною казначейською службою відбулась презентація полотна-портрета Tapaca Шевченка викладеного з фотографій усіх пам'ятників, які встановлені в Україні станом на 2018 рік.

Розпочалося дійство з урочистої церемонії покладання квітів до могили Шевченка. Потім усі гості завітали до Шевченківського національного заповідника, де їм і презентували панно-портрет.
У Каневі презентували портрет Шевченка, викладений з фотографій всіх пам'ятників поету в Україні

Голова державної казначейської служби України Тетяна Слюз відзначила, що цінність цього полотна у тому, що усі пам'ятники на фото зняли працівники казначейств із різних куточків країни.

– Ми мали обмаль часу, адже розпочали втілювати ідею із березня. На жаль, реєстру з переліком фотографій пам’ятників Шевченка немає. Тому світлини зробили представники місцевих казначейств. До нас долучилася навіть Донеччина й Луганщина, – говорить пані Тетяна.

Окрім того, Тетяна Ярославівна зазначила, що у березні спільно з керівниками всіх територіальних органів центрального апарату (приблизно 650 осіб) вони провели великий флешмоб – процитували рядки з віршів та поем Шевченка. На завершення своєї промови вона продекламувала вірші поета не тільки українською, а й англійською мовами.
30.05.2018 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter