19 травня біля Черкаської філармонії відкриють "Високу ноту"

19 травня біля Черкаської філармонії відкриють "Високу ноту" За інформацією міськради Черкас, «Висока нота» - так називається робота столичного скульптора Олександра Лідаговського, відкриття якої відбудеться в суботу, 19 травня о 16.00 біля обласної філармонії.

Відповідне рішення - про встановлення цього елементу благоустрою виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв ще в грудні минулого року.

Ініціаторами та спонсорами цього проекту стали місцеві кампанії ТОВ Сатурн-Холдинг» і ГК «Укравіт» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з міською радою.

- Ми вважаємо, що відповідальність нашої компанії, як одного з найбільших інвесторів Черкаської області, не обмежується тільки наданням робочих місць і сплатою податків. Це наше місто, і ми вважаємо своїм обов'язком взяти участь у становленні нового, привабливого для городян і туристів міського середовища. Тому, коли було прийнято, в тому числі і в ході громадських слухань, рішення про створення нової міської скульптури, унікальною і не маючою аналогів в Європі, ми запросили для втілення задуму одного з кращих сучасних скульпторів України, - заявляє акціонер «Сатурн-Холдинг» Олександр Громико.

- У сучасному світі з його нестримним ритмом дедалі більшого значення набувають культура і духовність. Вони є тими істинними орієнтирами, які допомагають нам прямувати до мети, при цьому лишаючись собою. А це якнайкраще відображає місію ГК «Укравіт»: ми прагнемо до лідерства, лишаючись українцями, живучи і працюючи у цій країні для свого народу. Скульптура «Висока нота» якнайкраще ілюструє поєднання творчості та професіоналізму. Назва досить символічна: чим би ти не займався, потрібно завжди прагнути досягти найкращих результатів – взяти високу ноту. ГК «Укравіт» бажає черкащанам пишатися своїм містом, його мальовничістю та прекрасними людьми, а також цілеспрямовано йти до здійснення своїх мрій! – акцентував власник ГК «Укравіт» Віталій Ільченко.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, такий крок з боку інвесторів є яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу, європейським прикладом співпраці бізнесу та влади.

Подія відбудеться в рамках міського свята – Дня вуличної музики, що символічно.

У відкритті візьмуть участь керівництво обласної та міської влади, представники ГК «Укравіт» та скульптор Олександр Лідаговський.

Проекти Олександра Лідаговського:

«Дівчина, яка приміряє хмари» (2017), Київська область, RivieraZoloche
«Любов - Ріка» (2017), Київська область, RivieraZoloche
«Алея Примаченко» (2016), серія з трьох скульптур, Київ, вул. Георгія Кирпи, 5
«Любов - Всесвіт» (2014), парк Шевченка, Київ
«Любов - Ріка» (2014), варіант, скульптурна композиція, Київ, Хрещатик
«Рівновага» (2013), кінетична інсталяція, житловий комплекс PecherSKY, Київ, Бульвар Дружби народів, 40, вул. Струтинського, 2
«Адам і Єва у споживчому раю» (2013), просторова інсталяція, ТЦ SKY MALL, Київ
«Драбина» (2012), скульптурна композиція, Київ, Русанівська набережна
«Ріка-Любов» (2011), скульптурна композиція, Київ, Пейзажна алея
14.05.2018 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter