Народний артист України Анатолій Паламаренко виступив перед студентами й викладачами ЧНУ

Подарунком університетській громаді ЧНУ імені Богдана Хмельницького до Шевченківських днів став літературний концерт лауреата Національної премії імені Т. Г. Шевченка, Героя України, народного артиста України Анатолія Паламаренка. Як інформують у ЧНУ, літературний концерт відбувся за ініціативи ректорату та за підтримки профкому університету.

Митець зізнався, що за ті 70 років, які він на сцені, знає дуже багато авторів, але Шевченка пам’ятає найбільше і декламує з особливим почуттям.
Народний артист України Анатолій Паламаренко виступив перед студентами й викладачами ЧНУ

Анатолій Нестерович привітав присутніх із Шевченківськими днями.

— Коли Україна буде українською, то 9 і 10 березня будуть для українців духовним Великоднем! І Шевченка читатимуть, кажучи його словами, не минаючи «ані титли, ні же тії коми». Шевченко має бути завжди, бо він веде Україну, він сьогоднішній, — звернувся він до викладачів та студентів.

У цьому глядачі переконалися й самі, послухавши знайомі з дитинства, але наповнені новим змістом і підсилені талантом майстра художнього слова поезії Тараса Шевченка: «І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє», «Чернець», «Розрита могила», «Чигирине, Чигирине…», «Сон» та інші. Читання поезії Анатолій Паламаренко вміло приправляв історіями про Шевченка та бувальщинами з власного життя.
15.03.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter