5-6 березня в Черкасах засідатиме Експертна рада з виділення грантів у галузі культури

5-6 березня в Черкасах засідатиме Експертна рада з виділення грантів у галузі культури За інформацією міськради Черкас, 5 і 6 березня в актовій залі департаменту освіти та гуманітарної політики відбудеться засідання Експертної ради з виділення грантів у галузі культури.

На ньому конкурсанти, що претендують на отримання такої фінансової підтримки, захищатимуть раніше подані проекти та спробують переконати, чому саме їхня ідея варта уваги. Початок засідання – об 11.00.

Зокрема, 5 березня відбудеться презентація доповнювальних грантів, а 6-ого – недоповнювальних.

Цього року до департаменту надійшло 36 проектів на здобуття грантів в галузі культури на загальну суму 1 690 808, 90 грн.

Найбільше з них (27) для створення культурної події, ще п’ять – на видання книг, каталогів культурного спрямування, три – для створення мистецьких робіт та один стосовно участі в міжнародних конкурсах.

Загалом же на гранти в галузі культури й, відповідно, на втілення найцікавіших ідей у 2018 році в бюджеті передбачили 490 500 грн.

Офіційне рішення Експертної ради з виділення грантів у галузі культури з проектами-переможцями буде оприлюднено 15 березня.

До слова, очолює раду заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць, а до її складу увійшло ще 12 осіб із числа діячів культури та мистецтва, письменників, видавців та громадських активістів.
02.03.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter