9-10 березня в Черкасах відзначатимуть Шевченківські дні

9-10 березня в Черкасах відзначатимуть Шевченківські дні 9-10 березня на Черкащині традиційно відзначатимуть Шевченківські дні. Як інформують у міськраді Черкас, основна частина урочистостей цьогоріч, як і в минулі роки, відбудеться 9 березня – у с. Моринці, де народився Великий Кобзар, та 10 березня – у м. Канів на Чернечій горі, де покоїться прах Тараса Шевченка.

У ці дні вклонитися відомому на весь світ українському поету, письменнику, художнику, громадському діячу з’їдуться гості з усієї України та далеко за її межами.

У Черкасах 9 березня, орієнтовно, о десятій годині ранку відбудеться покладання квітів до пам’ятнику Т.Г.Шевченка на Театральній площі. А також в цей день відбудуться Шевченківські читання у Будинку культури ім. І.Кулика та у Палаці молоді, що в Південно-Західному районі Черкас, до участі в яких запрошуються усі охочі жителі Черкас та гості нашого міста.

Про це сьогодні йшлось під час робочої наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Ігор Володимирович акцентував на належній організації та підготовці міста до Шевченківських днів. Це стосується, зокрема, популяризації творів Кобзаря у закладах освіти, культури та соціальної сфери.
27.02.2018 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter