Нехай Фірташ платить: Міська влада Черкас досі не заплатила за створення скульптур для фестивалю «Живий камінь»

Нехай Фірташ платить: Міська влада Черкас досі не заплатила за створення скульптур для фестивалю «Живий камінь»З черкаськими скульпторами, які створювали цього літа скульптури для фестивалю «Живий камінь», досі не розрахувались за роботу. Як з’ясувалось, затримка виникла через… відсутність коштів. У міськвиконкомі запевняють, що розрахуються до кінця року. Натомість самі скульптори подібний захід наступного року можуть проігнорувати, повідомляє "Радіо-Ера"ФМ.

Цього року скульптори «оживили» в камені художній світ українського генія Тараса Шевченка.

Над образами скульптори працювали майже місяць. За роботу тоді міська влада пообіцяла 2 тисячі доларів, каже скульптор Віктор Крючков. Загалом праця скульптора доволі важка. Оплата у 2 тисячі доларів начебто і значна, але і вона не відображає реальної вартості.

Скульптор Іван Фізер зазначає, що коштує подібне задоволення в рази більше. Робота з кубометром каменю у Європі коштує 20 тис. євро. Черкаські ж скульптори отримали поки лише по 2 тисячі гривень.

У міськвиконкомі поки що ситуацію не коментують. Зауважують лише, що вона виникла через спонсора, який відмовився надати кошти. Обіцяють, що до кінця року скульптори отримають зароблене. А поки що кам’яні фігури прикрашають один із черкаських парків, як подарунок.
23.10.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter