У Черкасах видали збірки, присвячені волонтерам

Управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді видано сигнальні примірники збірників пошукових робіт «Герої не вмирають» та «Волонтери – герої нашого часу». Видання книг відбулося в рамках проведення обласного військово-патріотичного конкурсу, присвяченого героям-захисникам незалежної та суверенної України.
У Черкасах видали збірки, присвячені волонтерам

У збірниках пошукових робіт 2016-2017 рр. «Герої не вмирають» їхні автори розповідають про життєвий та бойовий шлях захисників Вітчизни. Унікальність збірника полягає в тому, що його написали діти, юні патріоти нашої держави, які прагнуть, щоб імена сьогоднішніх героїв закарбувалися в сучасній історії України.

«Волонтери – герої нашого часу» – збірка історій про волонтерські організації та волонтерів сьогодення, які взяли на себе відповідальність за життя героїв-захисників сучасної України та цивільних людей.

Молоді автори пошукових робіт – учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, – прагнуть зберегти в пам’яті народу імена тих, хто доклав максимум зусиль для збереження незалежності нашої країни.
31.10.2017 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter