Юний баяніст з Черкас Роман Сапунцов отримав гран-прі міжнародного конкурсу «Премія міста Ланчіано»

Музична гордість Черкас, 14-річний баяніст Роман Сапунцов отримав Гран-прі міжнародного конкурсу акордеоністів-баяністів «Премія міста Ланчіано». Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
Юний баяніст з Черкас Роман Сапунцов отримав гран-прі міжнародного конкурсу «Премія міста Ланчіано»

Як зазначила вчителька хлопчика, Надія Качор (викладач-методист Черкаської музичної школи № 3), про цей конкурс, який щорічно проходить у Італії, мріє кожен професійний виконавець на баяні та акордеоні. Гран-прі у Ланчіано стане уже 17-ою перемогою обдарованого хлопчика із родини переселенців зі Сходу України.

- Роман просто горів бажанням потрапити на цей конкурс, що вважається одним із найпрестижніших у світі для професійних виконавців на баяні та акордеоні. У журі цього конкурсу – видатні виконавці та діячі професійного музичного мистецтва, що високо оцінили рівень хлопчика із Черкас, – говорить Надія Василівна. – Роман дуже ретельно готувався до конкурсу. Проте, ми не змогли б його відвідати, якби не допомога ГК UKRAVIT, який планує підтримувати нас і у майбутньому. І ми вже визначилися, що наступним має стати масштабний міжнародний конкурс акордеоністів у німецькому місті Клінгенталь, де щороку беруть участь до 500 талановитих музикантів зі всього світу.
11.10.2017 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter