Охороняти хасидів в Умані будуть 436 українських правоохоронців

Охороняти хасидів в Умані будуть 436 українських правоохоронцівЩороку, із настанням осені, до міста Умань прибувають паломники - брацлавські хасиди для святкування Рош-а-Шана, Нового року за іудейським календарем та вшанування пам’яті свого духовного лідера цадика Нахмана, який похований в цих місцях. За повір’ям, цадик Нахман обіцяв благословення всім своїм послідовникам (хасидам), які в це свято прийдуть молитися на його могилу, тому і їдуть у це свято до його місця поховання тисячі прочан. За попередніми даними, цього року для участі в проведенні культових обрядів очікується прибуття близько 30 тисяч паломників майже з 25 країн світу. Найбільше прочан має прибути з Ізраїлю.

Охороняти громадський порядок під час паломництва хасидів в Умані буде зведений загін, який налічує 436 черкаських правоохоронців та працівників з інших ГУМВС-УМВС України. До цієї роботи залучені працівники різних служб та підрозділів – вибухотехніки, оперативники карного розшуку, працівники ДАІ, працівники патрульно-постової служби, дільничні інспектори міліції. Також до міста Умань прибудуть кінологи кінологічного центру УМВС з 16-тю службовими собаками, повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

Безпосередньо на місці проведення паломництва, біля могили цадика Нахмана, будуть працювати працівники «Беркуту». У заходах по забезпеченню охорони громадського порядку, окрім працівників міліції, братимуть участь близько 30 членів громадських формувань міста Умань. Допомагати українським правоохоронцям в охороні громадського порядку під час паломництва хасидів приїжджають колеги з Ізраїлю. Минулого року пліч-о-пліч з міліціонерами працювали шестеро ізраїльських поліцейських, цього року також очікується прибуття такої ж кількості поліцейських.

Для більшої зручності при спілкуванні з іноземними гостями, було підготовлено та випущено розмовники з англійської мови та мови іврит, якими будуть забезпечені працівники зведеного загону. А для паломників надруковано близько тридцяти тисяч екземплярів пам’яток англійською та російською мовами з роз’ясненнями, як правильно себе поводити, щоб не стати жертвою злочину.

Створено оперативний штаб, куди надходитиме вся інформація щодо приїзду, перебування хасидів та ймовірні порушення громадського порядку. Несення служби по охороні громадського порядку в період перебування іноземних гостей на Черкащині, здійснюватиметься в двохзмінному режимі. Кожен патруль буде забезпечений засобами зв’язку для негайного і ефективного реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

Супроводження транспортних засобів, якими прямуватимуть організовані групи іноземців до місць проведення культових заходів, здійснюватиметься посиленими нарядами Державної автоінспекції.
05.09.2012 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter