З 1 лютого в Черкасах почнуть розглядати проекти у галузі культури для надання грантів

У березні 2017 року експертна комісія розглядатиме проекти у галузі культури для надання грантів. Як інформують у міськраді Черкас, фінансова підтримка передбачена міською програмою виділення грантів в галузі культури м. Черкаси.

Охочим отримати допомогу з міського бюджету на реалізацію власних проектів варто поспішати і подавати відповідні заявки заздалегідь, а саме з 1 по 28 лютого 2017 року.

Черкаси стали першим містом в Україні, яке ініціювало підтримку проектів у галузі культури.

міській програмі виділення грантів в галузі культури на 2013-2017 роки передбачено чимало доволі актуальних напрямків, які могли б зацікавити наших громадян.

А саме:

– гранти на поїздки для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях тощо, що відбуваються в Україні та за кордоном;
– гранти на створення культурної події;
– гранти на створення мистецьких робіт;
– гранти на видання книг, каталогів культурного спрямування.

Призначення грантів здійснюється щорічно департаментом освіти та гуманітарної політики за пропозицією Експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи. За такими напрямками: візуальне мистецтво, література, культурно-мистецький захід (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, виставка, симпозіум тощо).

Не розглядатимуться проектні заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Гранти можуть бути доповнювального та недоповнювального характеру.

Недоповнювальні гранти – це грант, який наданий грантонабувачу в повному обсязі від суми, визначеної в загальному кошторисі витрат у межах зафіксованої суми.

Доповнювальний грант – це грант, який доповнюється певною сумою коштів з міського бюджету у різному відсотковому співвідношенні до загального кошторису витрат у межах зафіксованої суми. Відсоток виділення грантів доповнювального характеру визначається за рішенням Експертної ради.

Максимальний розмір грантової допомоги:

– на створення мистецької роботи може складати до 10,0 тис.грн.;
– на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях – до 15,0 тис.грн.;
– на видання книги, каталогу – до 40,0 тис.грн.;
– на створення культурної події (недоповнювальний грант) – до 30,0 тис. грн.;
– на створення культурної події (доповнювальний грант) – до 50,0 тис. грн.
27.01.2017 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter