На Чигиринщині перепоховали партизанів-холодноярців

На Чигиринщині перепоховали партизанів-холодноярців16 серпня 2012 року в с. Мельники Чигиринського району відбулося перепоховання останків партизан, які воювали у часи Великої Вітчизняної війни на території Черкащини. Це – начальник розвідки партизанського загону Микола Дорофєєв та розвідниця Ніна Кириченко. Обоє вони входили до одного з найбільших на території краю партизанського з’єднання під керівництвом Петра Дубового.
У скорботному мітингу, що відбувся біля пам’ятника партизанам на території урочища Холодний Яр, взяли участь керівники районної та місцевої ветеранських організацій, військовослужбовці Оршанецького Навчального центру підготовки спеціалістів Державної прикордонної служби України, курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, ветерани Великої Вітчизняної війни та громадськість села.

Була відправлена поминальна панахида. Також відбулася скорботна церемонія покладання квітів до могили партизанів та пролунав почесний салют в честь пам’яті про подвиги холодноярських партизанів. Про це розповіли у Черкаській обласній раді.
16.08.2012 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter