Культурні діячі з Черкас відвідали білоруську Оршу

Черкаська делегація з восьми осіб з 24 листопада до 28 листопада відвідала місто Орша, що в Республіці Білорусь. Про це інформують у міськраді Черкас.
Культурні діячі з Черкас відвідали білоруську Оршу

До її складу увійшли представники департаменту освіти та гуманітарної політики, обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, дитячої музичної школи №2, міської центральної бібліотеки ім. Л.Українки, обласного відділення «Дитячий фонд України». Там вони в рамках договору про співпрацю між містами побували в різних закладах культури, провели спільні майстер-класи та творчі зустрічі.
Культурні діячі з Черкас відвідали білоруську Оршу

– Ми плідно використали час, адже мали нагоду зблизька ознайомитися із закладами культури Оршанецького району. Відвідали колегіум ієзуїтів, етнографічний музей «Млин», центральну бібліотеку, центр народної творчості, міський центр культури, Льодову арену та спортивний комплекс й провели спільні майстер-класи в школі ремесел у селищі Копись, що неподалік м. Орша, – розповіла керівник делегації, начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька.

Також Валентина Петрівна зауважила, що на майбутнє планується продовжити тісну співпрацю між нашими містами з метою культурно-мистецького обміну.
30.11.2016 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter