8-11 вересня в Каневі відбудеться міжнародний фестиваль сучасного кіно

8-11 вересня в Каневі відбудеться міжнародний фестиваль сучасного кіно Із 8 по 11 вересня у Каневі відбудеться Канівський перший міжнародний фестиваль сучасного кіно, який цього року присвячений пам’яті відомого кінорежисера Юрія Іллєнка.

Почесними гостями та членами журі на заході будуть Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Людмила Іллєнко, Пилип та Андрій Іллєнки.
Наразі для участі у фестивалі подано 55 заявок із різних регіонів України та закордону, зокрема із США, Нідерландів, Китаю, Республіки Польща та Російської Федерації.

KanivFest є міжнародним фестивалем сучасного кіно та відкритою арт платформою для міжнародного обміну спільноти сучасного мистецтва в єдиному мультикультурному динамічному світі. Проект покликаний об’єднати українських та іноземних діячів кіно та познайомити глядачів із роботами професіоналів та аматорів.

Під час проведення Канівського міжнародного фестивалю сучасного кіно у місті планується проведення низки субівентів, зокрема майстер-класів з кіномистецтва, творчих зустрічей із зірками кіно та театру, виставки робіт Марії Примаченко, проведення етнофестивалю, виступів відомих поп- та рок гуртів із Києва, Вінниці та Черкас, показ модного одягу столичних дизайнерів, Global Dance Open Air, фаєр-шоу від театру вогню «Сварожичі» та багато чого іншого.
11.08.2016 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter