У Черкасах презентували оновлений музей Василя Симоненка

У Черкасах презентували оновлений музей Василя Симоненка Як інформують у Черкаській ОДА, в Черкасах відбулася презентація оновленого музейного комплексу Василя Симоненка. В сучасній експозиції представлені фотографії, документи та особисті речі поета, а в музейній кімнаті розміщений екран, завдяки якому можна прослухати унікальні аудіо-записи поетичних творів Симоненка у виконанні автора.

Комплекс розміщений в приміщенні редакції найстарішої обласної газети «Черкаський край», де працював відомий поет. Кімнату та другий поверх будівлі, де й раніше діяв музей Василя Симоненка, відремонтували ще у 2014 році та оновили експозицію, встановили екран. Однак відкриття затрималося, було вирішено продовжити цей музейний комплекс та додати вхідну групу – погруддя поета, яке виконав відомий скульптор Іван Фізер. За словами головного редактора газети «Черкаський край» Тетяни Калиновської, кімнатка, де працював Василь Симоненко, зовсім невеличка і тільки у такому комплексі можна зрозуміти велич його як людини і ту епоху, в яку він жив та творив.

2– Нам випало щастя працювати у тій же газеті, де двічі проходив практику студент Василь Симоненко, а згодом і працював як журналіст, спілкуватися з тими колегами, хто його знав та пам’ятав, – говорить Тетяна Калиновська. – Нам і до нині приносять спогади про нього його знайомі, а деякі факти збираємо чи не по всій Україні, аби зберегти для нащадків.
29.12.2015 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter