Черкаський драмтеатр: анонси вистав

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує

8 січня о 18.30 театр запрошує на безкоштовний перегляд прем’єри Сергія Проскурні «Серед грому і тиші» (присвячена 80-й річниці із дня народження витязя молодої української поезії Василя Симоненка).

У основі - хронологічно прописані біографічні факти, документи, свідчення. Тексти творів Василя Симоненка вплавлені у дію таким чином, що стає зрозуміло: вірші, оповідання, новели, фейлетони, п'єса - автобіографічні. Ліричний герой Симоненка - екзистенційний, рефлексуючий, з несамовитим проникненням у суть речей, проблем, власної долі.

Попередній запис глядачів (що триватиме до 6 грудня) – за телефоном 36-07-18.

11 січня, неділя, 17.00

ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ

Комедія Михайла Старицького про перипетії жевжика, що намагається погнатись за двома зайцями, одружившись водночас із багатою міщанкою, і з бідною красунею.

13 січня, вівторок, 18.30

НАЗАР СТОДОЛЯ

Різдвяна містерія-бурлеск за твором Тараса Шевченка. Видовищна, етнографічно яскрава вистава про щире і пристрасне кохання, сповнена лицарства, сильних пристрастей та відчайдушних вчинків.

14 січня, середа, 18.30

СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ

Найвідоміша і найулюбленіша музична комедія – переказана Григорієм Квіткою-Основ’яненком історія про відданість, самопожертву та справжнє незгасиме кохання.

МУДРІ КАЗКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

11 січня, неділя, 12.00

ДОРОГА ДО СОНЦЯ

Музична казка на 1 дію - чарівна фантазія за казками Ганса Крістіана Андерсена – про гидке каченя, що, ставши прекрасним лебедем, мріє долетіти до сонця.


Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18
02.01.2015 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter