У Черкаській ОДА послу Японії презентували "Будинок Гетьмана" Хмельницького

У Черкаській ОДА послу Японії презентували "Будинок Гетьмана" Хмельницького Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката сьогодні зустрівся з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченко у рамках виконання програми японського уряду «Кусаноне» – грантової допомоги проектам людської безпеки.

Як інформують у Черкаській ОДА, в ході зустрічі Тоічі Саката розповів, що вже втретє перебуває на Черкащині, а програма «Кусаноне» в області діє ще з 2009 року, тож вдалося зробити чимало: 2012 році – передати обладнання для Звенигородської центральній районної лікарні на суму 715 000 грн; замінити вікна у деяких школах тощо.

«Торік я був у Моринцях, де Тарас Шевченко жив до 2 років. Тож кожен візит на Черкащині – землю, де народилася така значима для України людина – для мене честь», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні.

Юрій Ткаченко подякував японському уряду за вже надану допомогу та підкреслив, що вона дуже значима для черкащани.

Начальник відділу розвитку туризму та іміджевої діяльності Черкаської ОДА Анастасія Скрипченко презентувала гостям з Японії проект під назвою «Будинок Гетьмана», що має на меті завершення внутрішніх оздоблювальних робіт у будинку, в якому мешкав Богдан Хмельницький та який має не тільки історико-культурну цінність, але і є символом патріотизму – саме тут зароджувалася Українська державність.
29.07.2014 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter