Валентина Коваленко обурилася, що сільська юнь на Черкащині росте без впливу її видатних творів

Валентина Коваленко обурилася, що сільська юнь на Черкащині росте без впливу її видатних творівЯк інформують у Черкаській облраді, голова облради Валентина Коваленко, провівши рейд по сільським бібліотекам, з`ясувала, що там немає...ні, не компьютерів з Інтернетом. А книжок черкаських письменників (до славної когорти яких входить сама Коваленко).


У бібліотеках черкаських сільських шкіл немає сучасної літератури з історії рідного краю та творчості черкаських письменників, яка щорічно видається за кошти обласного бюджету. Це виявила голова обласної ради Валентина Коваленко під час робочої поїздки на Шполянщину. Валентина Михайлівна оглянула шкільні бібліотеки у трьох селах, і в жодній з них не виявила такої літератури, яка б надходила за останні кілька років. Цей факт неабияк здивував і обурив голову обласної ради.

- Я буду говорити із обласною державною адміністрацією , а саме – із управлінням інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації, яке безпосередньо має контролювати процес забезпечення книгами. Де дівалася та література, на яку виділялися кошти? В минулому році тільки 1 млн. 200 тисяч були виділені для того, щоб надрукувати і шевченківську літературу, і значущу краєзнавчу літературу, і літературу рідного краю, і до сих пір жодна книжка не поступила в бібліотеки. Журнал «Холодний Яр» нашої письменницької організації випускається щорічно вже протягом 20 років, а в бібліотеках я знаходжу лише 2004 року ці випуски. Механізм цей не працює, ніхто не приділяє цьому уваги. Треба проводити глибоку перевірку того, куди діваються ці книги.

Від Провінції: є два варіанти: 1) їх зачитують до дірок у мерехтінні липневих зірок поціновувачі поезії Даценка й Коваленко; 2) вони йдеть на розтопку бібліотек взимку, бо так від них більше користі
15.07.2014 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter