Хор Черкаського музучилища шукає кошти на участь у VIII Міжнародному хоровому конкурсі в м. Ріміні

Хор студентів естрадного відділення Черкаського музичного училища запросили до Італії. Восени відбудеться VIII Міжнародний хоровий конкурс в м. Ріміні. Участь у ньому була б важливою для поширення української культури в світі, вважають члени творчого колективу. Кошти на такі поїздки вони щоразу шукають самостійно. Допомагають хору й спонсори та небайдужі черкасці. Саме на них розраховують музиканти, аби втілити в життя свою мрію – відвідати конкурс у Італії.

До мандрівки в черкасців залишається 68 днів. До цього часу вони шукатимуть 25 тис грн. Хористи просять усіх, хто має можливість допомогти, долучитися до справи через проект СПІЛЬНОКОШТ:http://biggggidea.com/project/710/.

Ресурс розповідає про колектив та його здобутки, а також містить відеозвернення студентів та форми для матеріальної допомоги від 1 гривні.
Торік черкасці двічі стали переможцями міжнародних хорових конкурсів. Україна в обличчі колективу музучилища вперше взяла участь у VII Міжнародному фестивалі хорової та фольклорної музики «СЛОВАЧЧИНА кантат 2013». Серед 14-ти країн саме дебютантів із Черкас визнали кращими і хор єдиний представник відУкраїни на цьому фестивалі отримав два золота в академічній та фольклорній номінаціях, а також гран-прі. А на 27-му Міжнародному хоровому конкурсі «PragaCantat 2013» серед 21-го хорового коллективу отримав золото та почесний кубок, диригент нагороджена почесним кубком за майстерність. Хор отримав схвальні відгуки членів журі з Австрії, Італії, Чехії, Японії.

Хор існує три роки і виконує академічну, фольклорну та класичну музику. У складі колективу більше 40-ка артистів.

-Наші виступи доводять – українська пісня й музика дуже подобаються слухачам. На конкурсах журі та відвідувачі неодноразово підходили до нас і дякували за творчість зі сльозами на очах. Безумовно, хор формує почуття патріотизму, а також імідж України у світі як держави з самобутньою культурою, - зазначає диригент колективу Наталія Шмараєва-Гожа.

Черкаських студентів уже підтримали більше 20-ти доброчинців. Дедлайн проекту – 20 вересня.
14.07.2014 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter