У Черкасах встановлено меморіальну дошку на будинку, в якому жив режисер Алім Ситник

У Черкасах встановлено меморіальну дошку на будинку, в якому жив режисер Алім Ситник Учора, 10 липня, відомому режисеру Аліму Ситнику виповнилося б 75 років. Та до цієї ювілейної дати народному артисту України, заслуженому діячу мистецтв через тяжку хворобу не судилося дожити шість років. Як інформують у міській раді Черкас, на знак пам’яті про відомого режисера у Черкасах на будинку на вул. Піонерська, 25 (між вул. Гоголя та Благовісною), де він жив зі своєю родиною, відкрито меморіальну дошку.

За життя Алім Ситник встиг зробити безліч добрих справ. Майже чотири десятиліття він працював директором і режисером Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, його й досі люблять і пам’ятають у нашому місті. На відкритті меморіальної дошки Аліму Ситнику зібралися його рідні, друзі, колеги по роботі в театрі, чимало представників ЗМІ.

Багато теплих, доброзичливих слів було висловлено на адресу Аліма Івановича під час урочистого заходу.

Його згадували як високодуховну, мудру, виважену людину, вимогливого до себе особисто та до акторів театру художнього керівника.

Розповідали, що за 38 років роботи в черкаському театрі Алім Іванович поставив аж 70 вистав ( та ще 17 – у кіровоградському театрі, де працював відразу після закінчення навчання в Київському інституті театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого).

Останні з його постановок: «Вишневий сад» Антона Чехова, «Варавва» Мішеля де Гельдерода, «Поминальна молитва» Г.Горіна, «Остання мить» С.Носаня, «Князь Ярослав» І.Кочерги.

Велику увагу режисер приділяв творчості Т.Г.Шевченка, зокрема, в доробку його вистав значилися «Гайдамаки», «Стіна».
11.07.2014 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter