12 липня в Черкасах відзначать другу ніч на Івана Купала. Програма етно-фестивалю

12 липня в Черкасах у Долині троянд відбудеться етно-фестиваль «Ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру».
12 липня в Черкасах відзначать другу ніч на Івана Купала. Програма етно-фестивалю
Клікніть для збільшення

Ключовою ідеєю фестивалю є підняття духовності громади через збереження та відтворення старовинних народних традицій, які передаються із покоління в покоління.

Як відзначають співорганізатори фестивалю, з сивої давнини до наших часів люди вірили, що саме в ніч на Івана Купала відбувається очищення. Задля шанування давніх народних традицій та єдності заради миру у рамках фестивалю відбудеться встановлення Національного рекорду України з наймасовішого народного «кривого танцю». Орієнтовна кількість учасників – 5 тис. людей.

Заплановані вступи: народної артистки України Ніни Матвієнко, етно-діви автентичного співу ILLARIA, легендарного фольк-гурту «Кобза», популярного рок-гурту «KOZAK SYSTEM», народного ансамблю «Господиня», а також черкаських творчих колективів. Відбудеться етно-показ національного вбрання від Дому моди «RITO», бутік-ательє «ОТАМАН» та дизайнерки Олесі Теліженко. Ведучі заходу Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька та актор Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченко Олег Телятник.

У рамках фестивалю матиме продовження акція «Побажай країні щастя», яка раніше стартувала у Софії Київській по ініціативі Мистецької агенції «Територія А».

Усі гості фестивалю залишатимуть стрічки зі своїми побажаннями Україні на спільно створеному «Дереві бажань», які під вітром будуть розголошувати світові найкращі думки про нашу країну.
10.07.2014 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter