У черкаському ТРЦ "Любава" триває фотовиставка Максима Григорьєва

У черкаському ТРЦ "Любава" триває фотовиставка Максима Григорьєва У Черкасах на 4-му поверсі ТРЦ «Любава» триває фотовиставка "Творчій портрет - новий погляд". На виставці представлені роботи молодого черкаського фотографа Максима Григорьева. . Фотомистецтвом зацікавився у 2010 році. Проходив навчання на поглиблених курсах Харківської школи ІЦФ, після проходив стажування у Європейських країнах. Улюблений жанр: портрет. Улюблений фотограф: Моника Ekiert Jezusek.

«Фотографія, можливо, і не здатна показати більше, ніж бачать наші очі, але вона, точно, може показати, як мало ми помічаємо навколо себе ... Тому було задумано серію виставок творчіх фотографів у ТРЦ Любава - думаю це цікаво місянам і важливо для художників - а значить у цьому є зміст!», - - говорить ініціатор проекту Олег Саух.

Максим Григорьєв. "Фотографія цікава багатьом людям, але для мене це стало, навіть, більш зручним способом самовираження. Мені завжди більше подобалось зображувати на фото людей, ніж, наприклад, натюрморт або архітектуру та т.ін. Вже, як три роки я живу фотомистецтвом та маю велике бажання до цього, а фантазія і своє відчуття образу, сподіваюсь не зупинять мене на досягнутому...»
04.07.2014 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter