Вихідними в Черкасах у Долині троянд проходитиме 7-й етнофестиваль "Трипільські зорі"

Вихідними в Черкасах у Долині троянд проходитиме 7-й етнофестиваль "Трипільські зорі" Як інформують у КП «Дирекція парків», на цих вихідних у Долині троянд проходитиме сьомий етнофестиваль «Трипільські зорі». У програмі заходу майстер-класи з гончарства, вишивання та витинання, виготовлення ляльок-мотанок, гри на сопілці, лозоплетіння, народних танців, зокрема, ірландських, виготовлення оберегів. Родзинка фестивалю – створення Птаха миру. «Трипільські зорі» запрошують 28 червня з 12.00 до 02.00 та 29 червня з 12.00 до 23.00.

Гасло фесту цього року «Так – миру, ні – війні», тож на ньому запланований відповідний лендарт. Черкаські майстри з природних матеріалів створять Птаха миру. Крім цього, відвідувачі зможуть побачити кольорове фаєр-шоу, бойове козацьке мистецтво від столичних гостей, полежати на сіні, почути улюбленого казкарика Сашка Лірника, послухати виконавців із різних міст України.

Міжнародний молодіжний етнофестиваль щороку збирає тисячі відвідувачів. Торік, через збіг із концертом гурту «Океан Ельзи», говорять організатори, прийшло лише дві тисячі. Цьогоріч розраховують на більшу аудиторію. Інна Шмігіровська, керівник проекту, каже, що серед українців уже є фанати фестивалю.
- Є постійні гості з Західної України, а четверо студентів із Донецька навіть іспити переносили, щоб потрапити до Черкас, – додає вона.

Із 2008 року етнофест побував у різних куточках міста. «Трипільські зорі» світили і в парку Хіміків і в Ювілейному. Фестиваль прижився в Долині троянд.
- Для організаторів місце проведення особливого значення не має, хоча Долина троянд – прекрасна місцина, – говорить Інна Шмігіровська. – Основна наша задача – створити атмосферу. Як кажуть: з милим рай і в курені. Так і нам.
26.06.2014 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter