У Вільшані на Городишині відкрили пам'ятник молодому Шевченку

У селі Вільшана Городищенського району з’явився пам’ятник поету-революціонеру, українському Пророку Тарасу Шевченку. Як інформують у Черкаській ОДА, в його відкритті взяв участь голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.
У Вільшані на Городишині відкрили пам'ятник молодому Шевченку

Відкриття монументу відбулось у рамках 153-ї річниці з дня перепоховання праху Кобзаря на Черкащині. На відкритті були присутні голова обласної ради Валентина Коваленко, перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова, та представники духовенства - митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Черкаський і Кіровоградський Іларіон та митрополит Черкаський і Канівський Софроній, які прийняли участь у освяченні монументу.

Монумент виконаний у бронзі, висота якого понад три метри. Композиція зроблена скульпторською авторською групою у складі п’яти осіб.

У цей день ювілейною відзнакою «200-років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка» за вагомий внесок у вивчення і популяризацію творчості Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря обласне керівництво нагородило дев’ятьох осіб, зокрема скульпторів, архітекторів, лауреатів Шевченківської премії України.
21.05.2014 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter