Черкаська влада заохотила відомих шевченкознавців символічними нагородами

Як інформують у Черкаській ОДА, в рамках Всеукраїнського шевченківського форуму «Свою Україну любіть» та міжнародного літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій» учора в обласній філармонії 19-ох дослідників життя і творчості Великого Кобзаря заохотили символічними нагородами. Їм дісталися ювілейні відзнаки «200-років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка».
Черкаська влада заохотила відомих шевченкознавців символічними нагородами

Цю відзнаку шевченкознавцям із усього світу вручили голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко.

Так, за вагомий внесок у вивчення і популяризацію творчості Кобзаря та з нагоди 200-літньою ювілею з дня його народження нагороди з рук обласного керівництва дісталися: Миколі Жулинському, Сергію Гальченку, Михайлу Наєнку, Миколі Степаненку, Олександру Божкові, Михайлу Слабопшицькому, Любов Голоті, Володимиру Поліщуку, Василю Пахаренку з України, а також Миколі Мушинці й Івану Яцканину зі Словачинни, Ярославу Лавському з Польщі, Ларисі Скрипниковій і Віталію Крикуненку з Росії, Михайлу Парипсі і Рестему Жангожа з Казахстану, Ак-Вельпасару зі Швеції, Іону Козмею з Румунії та Володимиру Некляєву з Росії.
20.05.2014 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter