У Черкасах відкрився шевченківський форум

Як інформують у Черкаській міській раді, сьогодні у рамках Всеукраїнського Шевченківського форуму «Свою Україну любіть» та Міжнародного літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій», голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко, в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов, інші керівники області та міста, делегація українських та зарубіжних письменників-шевченкознавців, представники громадськості взяли участь в урочистостях, які розпочалися у м. Черкаси з покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
У Черкасах відкрився шевченківський форум

У форумі взяли участь письменники та науковці з різних куточків світу, зокрема: Микола Мушинка зі Словаччини, Ярослав Лавський із Польщі, Петро Фединський зі США, Лариса Скрипникова із Карелії, Іон Козмей з Румунії, а також вітчизняні поети та прозаїки: Герой України Юрій Мушкетик, Любов Голота, Дмитро Іванов, Петро Перебийніс, Михайло Слабошпицький, Анатолій Кичинський, Сергій Грабар, відповідальний секретар Національної спілки письменників України Сергій Пантюк та багато інших.

Захід продовжився урочистою науковою академією «Тарас Шевченко в національному та світовому вимірах», яку провів доктор філологічних наук, професор, академік НАН України Микола Жулинський.
19.05.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter