Тьотя Валя "90 % за інтенсивність" провела засідання Шевченківського оргкомітету

Тьотя Валя "90 % за інтенсивність" провела засідання Шевченківського оргкомітету Сьогодні голова обласної ради Валентина Коваленко провела нараду з питань організації і проведення шевченківських заходів з представниками оргкомітету.

Як інформують в Черкаській облраді, наступного тижня на Черкащині мають відбутися Всеукраїнський Шевченківський форум «Свою Україну любіть» та міжнародне Шевченківське свято «В сім’ї вольній, новій…» за участю гостей, відомих громадських діячів та гостей із зарубіжжя.

До участі готуються всі провідні художні колективи Черкащини.

– Ці заходи не обмежуються Черкасами як обласним центром, а проводитимуться і на батьківщині Тараса Шевченка на Звенигородщині, і в Каневі, на Чернечій горі, – зазначила, коментуючи підсумки наради, голова обласної ради Валентина Коваленко. – Крім того, у Вільшані на Городищині у рамках відзначення 200-річчя від дня народження славного українського сина буде відкрито пам’ятник Т.Г. Шевченку. Зауважу також, що свято «В сім’ї вольній, новій…» в нашій державі проводиться багато років і вже обійшло всю Україну – його естафета передавалася із області в область.
12.05.2014 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter