Черкаський драмтеатр: анонси вистав на наступний тиждень

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує

3 травня, субота, початок о 17 год.

БОЇНГ-БОЇНГ

П'єса Марка Камолетті, що увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій ...

4 травня, неділя, початок о 17 год.

МАРТИН БОРУЛЯ

Людині притаманно чогось хотіти, кудись дертися, щось комусь доводити. Та ж чи насправді це потрібно? Куди дійдемо, як бажання здійсниться? Можливо, краще зупинитися?...Заможний селянин Мартин Боруля, посварившись із поміщиком Красовським, затіває судовий процес, щоб довести, що він такий же дворянин, як і сам Красовський. Мрія стати вище, вагоміше цілковито поглинає героя, котрий з рештою за тією химерою втрачає здатність реального сприйняття світу… Іскрометна комедія класика української літератури Івана Карпенка-Карого.

6 травня, вівторок, початок о 18 год. 30 хв.

ПРЕМ’ЄРА

ЛЄНА

Вагітна дівчина, у яку закохані двоє хлопців, що обертається трагедією…Дивна сім’я, що живе на відлюдді з привидом маленької дівчинки…Моторошна історія родини, що здавалася цілком звичайною…Такого ви ще не бачили! Реальна історія із життя черкаської актриси – ЛЕНА - нова українська драма за п’єсою Дмитра Левицького.

7 травня, середа, початок о 18 год. 30 хв.

ДВАНАДЦЯТА НІЧ, АБО ЩО ЗАХОЧЕТЕ
Черкаський драмтеатр: анонси вистав на наступний тиждень

Сучасний варіант трьохсотрічної історії про палке і пристрасне кохання. Одна із найвідоміших комедій видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра, український переклад якої - спеціально для Черкаського театру - зробив видатний український письменник Юрій Андрухович.

Для дітей

4 травня, неділя, початок о 12.00

АЛАДДІН

Чарівна східна казка Ярослава Стельмаха за мотивами арабських казок

Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18
25.04.2014 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter