У Черкаській обласній юнацькій бібліотеці пройшли галасливі "Бібліотечні сутінки»

У Черкаській обласній юнацькій бібліотеці пройшли галасливі "Бібліотечні сутінки»Заочно відвідати кожен куточок Черкащини, стати майстром у плетінні українських кіс, нагадати своє майбутнє, а ще взяти участь у тренінгах та насолодитися музикою. Таку творчу ніч 23 квітня влаштувала Обласна бібліотека для юнацтва ім.. В. Симоненка у межах всеукраїнської акції «Бібліотечні сутінки».

Із п’ятої до дев’ятої години вечора бібліотека порушувала усі правила: дозволяла шуміти та гучно розмовляти. Привабити молодь до читання та у цікавій інтерактивній формі пропагувати книгу – мала на меті акція «Книгою призначена зустріч».

Окрім музичного концерту та літературних смакувань, для відвідувачів організували і заняття з елементами тренінгу із особливостей спілкування, яке провела в.о. заступника директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк.

«На моєму занятті ми з учасниками дійшли висновку, що визначною складовою успіху є, безперечно, команда із якою ми працюємо, люди, які нас підтримують. Але найвагоміше -це те як ми спілкуємося. Проводити успішну комунікацію нам допомагає саме література. Адже, що більше ви читаєте, то більше тем можете підтримати, чіткіше й красивіше висловлювати свої думки», - розповідає Аліна Кордюк.

Акцією «Книгою призначена зустріч» бібліотека показала й підтвердила, що література об’єднує різних людей, незалежно від віку, соціального статусу й статі.
24.04.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter