У Художньому музеї Черкас працює виставка Віталія Каіло «FACES»

У Черкаському художньому музеї відкрилася персональна виставка Віталія Каіло «FACES».
У Художньому музеї Черкас працює виставка Віталія Каіло «FACES»

Віталій Каіло експериментує з класичним жанром портрет, вирішуючи його у кращих зразках поп-артівського напряму. Він зображує культових особистостей, які лишаються в пам’яті історії людства як беззаперечні авторитети. Але водночас, це ті відомі постаті, які симпатизують автору. Не лише знаменитість портретованих є головним розкриттям, тут значно більшим є те, що криється за оболонкою видимого
«Что может быть более привычным, узнаваемым и даже примелькавшемся, чем человеческое лицо? И вместе с тем, что может быть более загадочным и неисчерпаемым…Если долго вглядываться во вселенную лица – она, как бездна, начинает вглядываться в нас, глазами Сальвадора Дали, великого Хемингуэя, Богдана Ступки, Лины Костенко и других замечательных представителей рода человеческого».

Сам художник родом з міста Херсон. У 2005 році закінчив художній ліцей № 58. З 2005 року навчався у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука на факультеті монументального живопису. З 2008 року навчався у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на акторському факультеті. Багато часу проводить у місті Черкаси: «Люблю этот город за его прекрасный дух и красоту природы окружающей его».

Виставка діє протягом місяця.
14.04.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter