Через окупацію Криму день міста в Черкасах, ймовірно, можуть відзначати восени

Через окупацію Криму день міста в Черкасах, ймовірно, можуть відзначати восени Про підготовку та відзначення 728-ї річниці від дня заснування міста Черкас учора на засіданні міського виконавчого комітету доповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук. Як інформують у Черкаській міськраді, Лілія Миколаївна повідомила, що цього року День міста планується відзначити 7-8 червня.

Директор департаменту підкреслила, що задля залучення до проведення цього свята представників міської територіальної громади, вивчення їх суспільної думки, невдовзі буде оголошено міський конкурс ініціатив, ідей та пропозицій.

На думку членів міського виконавчого комітету, слід вивчити громадську думку й щодо того, чи доцільно проводити День міста в зазначені червневі дні (з огляду на нинішню складну суспільну ситуацію в державі), чи, можливо, краще перенести це свято на осінь. Якщо громадська більшість схилиться до перенесення свята, то рішення про відзначення Дня міста восени мають ще схвалити депутати міської ради.
20.03.2014 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter