На малій батьківщині Шевченка відзначили 200-річчя Кобзаря

На малій батьківщині Шевченка відзначили 200-річчя КобзаряЯк інформує Черкаська ОДА, 9 березня в селах Моринці та Шевченкове Звенигородського району відбулися заходи з нагоди 200-ої річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

На батьківщину Великого Кобзаря цього дня завітали гості з різних куточків України, майже з кожного району та міста області. Привітати присутніх зі святом усіх українців, висловити повагу й вклонитися землі, де народився майбутній Пророк народу, завітали також голова обласної ради Валентина Коваленко, народні депутати України, депутати обласної ради, лідери громадських організацій та об’єднань.

У Моринцях урочисті заходи відкрив сільський голова Степан Кириченко. Відвідали гості Звенигородщини й святковий мітинг у с. Шевченкове.
Звертаючись до присутніх, голова обласної ради Валентина Коваленко наголосила, що після подій на Майдані, стоячи біля пам’ятнику Шевченка і усвідомлюючи, що боротьба ще не завершена, адже наші чоловіки в Криму зі зброєю в руках чинять лише моральний опір, ми розуміємо, що наша громадська позиція – найкращий, найвагоміший подарунок для Тараса Шевченка. Адже саме Шевченкове «Боріться – поборете! Вам Бог помагає…» від початку студентського протесту на Майдані й до сьогоднішніх подій має супроводжувати нас.

«І саме тепер ми не повинні лякатися, не повинні відступати, а маємо бути гідними того, що є українцями», – наголосила вона.
11.03.2014 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter