У Художньому музеї Черкас відкрився арт-проект "Коло Року"

Сьогодні в Черкаському художньому музеї відкривається арт-проект «Коло Року». Автори проекту Оксана і Тетяна Куліш.

Арт-проект «Коло Року» презентує 13 графічних листів, художній розпис, 24 фото, поезію та анімаційний ролик.

Ідея створити графічні листи, фото та анімацію за короткими поетичними мініатюрами Куліш Тетяни на тему пір року належить Куліш Оксані, а батики Куліш Тетяни органічно доповнюють виставку.
У Художньому музеї Черкас відкрився арт-проект "Коло Року"

Концепція мистецького проекту розкривається через символ кола в графічних листах видовженої форми, в яких ритми природи оживають кольоровими розводами монотипій, випромінюючи енергію неба і сонця, яке уособлює і розкриває ритмічну суть нескінченності й вічності.

В арт-проекті «Коло Року» використані різні види мистецтва: графіка, художній розпис, фото, анімація та техніки їх виконання – ручна робота і комп’ютерна обробка.

Для кожної пори року і кожного календарного місяця були підібрані відповідні колорити в залежності від асоціативного бачення авторів.
У Художньому музеї Черкас відкрився арт-проект "Коло Року"

Зелена весна пробуджує все до життя, червоне літо огортає нас теплими, сонячними хвилями купальського вогню і дніпрової води, золото-мідна осінь зачаровує вальсом листопаду, біло-червоно-чорна зима, як емоційно-кольоровий відгук на останні події в країні, створює враження руху, тривоги і одночасно заспокоює синьо-фіолетовою блакиттю. Природа є такою, як вона є, але відчуття її у кожної людини різне.

Автори проекту пропонують свій погляд на природу звертаючись до кожної людини: «Поважайте й бережіть природу, надихайтесь й оздоровлюйтесь її животворною енергією, любіть один одного і будьте щасливі!»

Виставка діє протягом місяця.
04.03.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter